| qwertylovet a întrebat:

Salutare TPU am o mica problema. imi place de o fata foarte mult si am mai fost cu o fata acum 1 an dar si-a batut joc de mine eu chiar o placeam.si nu stiu de ce cand vad fata de care imi place acum corpul meu ancearca so evite eu ancerc sa ma uit la ea dar nu pot ajutati-ma va rog:d dau funda!

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Clar e problema psihologica. Te gandesti ca daca tipa aia si-a batut joc de tine asa vor fi toate. Ghici ce smug. NU se va intampla asta. Mergi inainte. Ignora corpul tau care incearca sa o evite si vorbeste cu ea happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fta de care iti place si-a batut joc de tine, nu prea inteleg

Răspuns utilizator avertizat
| Tyberius a răspuns:

Parerea mea ca tie frica sa mai fii cu cineva din cauza ca ai avut de suferit din cauza fostei tele prietene dar nu te descuraja fete sunt destule...winkingasa se intampla peste tot isi gaseste una sa isi bata joc de tine.

PS fii indiferent cu ele o perioada de timp pana vezi ca poti sa ai incredere in ea ca de multe ori poti fi luat la misto.winking