| Fluturas_2353 a întrebat:

Va place sa va faceti curatenie in camera? mie una nu si daca fac nu se pastreaza ajutati-ma si pe mine va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

laughing Lafel sunt si euhappy Nu fac curat si se face un dezastrulaughing Sunte in perioada adolescentei. ORce adolescent face asa va trece cu timpullaughing Eo sti ce fac de dimineata fac patu si matur restul fac sambata de dimneata si mi ia o ora asahappy sper sa te fi ajutathappy

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu fac exact la fel ca tineoh go on O data la cateva luni fac curat si intr-o saptamana sau doua arata exact la fel ca inaintelaughing Deci sorry nu stiu cum sa te ajutlaughing

| Liviu a răspuns:

Eu imi fac doar pe birou laughingRestu face mama
Daca a facut baiat ce sa ii fac eu?
Nu o vrea sa dau si cu aspiratorul? si cu mopul?
E da.laughing

| Nikollee a răspuns:

Incearca sa fii mai vrenicutza :
-cand te scoli dimineata sa-ti faci patul
-sa maturi pe jos...
sa stergi ferestrele. etc
si cel mai important
nu manca in camera unde dormi
sper ca ti-am fost de folos.
fundita?