| IGPI a întrebat:

Am o problema. Am 12 ani si e o fata in clasa de care imi place.Ideea e ca restul baietilor sunt genul care sa le traga de par si ele sa-i fugareasca, sa fie baieti rai si sa aiba sanse cu ele. Eu is genu de baiat bun care nu poate sa faca asa ceva si daca as incerca m-as face de ras. Ce ar trebui sa fac ca sa am si eu sanse cu vreo fata?

3 răspunsuri:
| IvonneBk a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, decat sa fii intotdeauna tu. Cine te va placea, te va placea exact asa cum esti. Ai rabdare sa mai cresti putin totusi.

| IGPI explică:

Am uitat sa zic si ca in general fetele din clasa nu ma trateaza ca pe ceilalti baieti. Cu mine se comporta diferit, adica daca au ceva de mancare pot impartii cu ei, se pot juca orice cu ei, cu mine nu. Si nu, nu sunt urat si de fapt unii din baietii aia sunt si mai urati.

| drache a răspuns:

Dacă fetele alea se comportă frumos cu tine poate ai și tu o șansă să o impresionezi.