| kissomanu a întrebat:

Am si eu o mica dilema. Sunt nedumerit. Cunosc doua fete mai mici decat mine. Amandurora le sunt pe plac. Ambele sunt dragute. Pe net, la scoala si oriunde cand ma vad ma saluta, incep sa discute si dau de inteles ca le sunt pe plac. Nu stiu ce sa fac si pe care dintre ele sa aleg?
(in urma cu o luna, am avut aceeasi problema si am ales-o pe cea mai mica dintre ele.si peste cateva saptamaini, ne-am despartit). Mesq anticipat.

Răspuns Câştigător
| Virkno a răspuns:

Of greu cand trebuie sa alegi, dar trebuie sa vb cu ele mai mult nu sa le spui buna si atat vb cu ele vezi ce sentimente au pentru tine, dupa vezi ce faci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cum adica sa alegi si pentru ce sa alegi? daca alergi dupa 2 iepuri nu prinzi niciunul, cati ani ai mo pralea?