| Paulrzv a întrebat:

Imi plac foarte mult doua fete, dar chiar nu stiu pe care sa o aleg
mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ne dadeai niste caracteristici poate puteam sa te ajutam mai mult, dar asa? raised eyebrows

| aliceinchains a răspuns:

Așa. Iti plac foarte mult 2 fete si nu stii pe care s-o alegi. Si noi, ce sa-ti spunem? Cum am putea sa te ajutam?
Nu prea avem cu ce, nici nu ai pus o intrebare. O alegi pe cea care iti place mai mult, vorbesti cu ea si vezi daca merita...

| Shine a răspuns:

Alege-o pe cea care are cea mai buna personalitate. Daca zici ca iti place de amandoua la fel de mult ramane doar sa vezi care este mai potrivita pentru tine. Sa nu iti incerci norocul la amandoua ca s-ar putea sa nu ramai cu niciuna! Bafta!

| Zady a răspuns:

Ti-as spune sa le incerci pe amandoua dar sunt multe fete pe aici care ma vor injuralaughing. Incearca sa afli despre ele de la prietene, ce lucruri le plac, ce activitati si iti dai seama si u cu care te potrivesti mai mult.bafta