| nuciu a întrebat:

Salut, m-am despartit acum o luna si fetele din clasa nu imi prea plac. big grin. daca puteti sa-mi dati niste sfaturi cum sa ma dau la o fata ca nu o cunosc? multumesc anticipat

1 răspuns:
| krystyy a răspuns:

Fi mai ambitios,nu lasa sa te conduca ele pe tine,glumeste mult cu ele pana cand se obisnuieste cu tine, si dupa ceva timp cerei id de mess, daca ti-l da vorbesti cu ea pe mess si ii ceri nr de tel.si dupa aia faci ce stii.bafta!