| xcocaineee a întrebat:

happy
Am si eu o problema. Daca puteti sa ma ajutati. sad
Acum ceva timp prietena mea cea mai buna a fost cu un tip pe care eu il placeam foarte mult. Intre timp ei s-au despartit, iar eu am fost destul de bucuroasa. De curand, eu am fost cu prietenul cel mai bun al baiatului dragut, dar o facusem pentru ca, chiar ma simteam atrasa de el. Ne-am despartit pentru ca niste colege invidioase au lansat niste zvonuri cum ca eu am fost cu el doar ca sa ma apropii de tipul dragut (ceea ce nu este adevarat sad. Cu fostul prieten nu am putut sa ma impac pentru ca el chiar le-a crezut pe fetele acelea. Daca nu am putut sa ma impac cu el, macar cum as putea ajunge la tipul dragut sad?( Nu prea ma suporta pentru ca stie ca il plac si este foarte mandru de asta ) Am vreo sansa? Va rog ajutati-ma sad
Dau fundita :*

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa renunti la amandoi. Unul nu are incredere in tine, iar celalalt nu te place.

Fostul le-a crezut atat de repede pe colegele tale pentru ca, probabil, a observat si el inainte ca esti atrasa de prietenul lui.

| ctinionut a răspuns:

Cauta alt baiat dragut vezi sa nu devina o obsesie acel baiat dragut happy succes