| Diix a întrebat:

Deci: eu am fost impreuna cu un baiat. In vacanta aceasta de vara , o colega (care il placea pe iubitul meu) m-a sunat si mi-a spus ca el s-a despartit de mine. Eu am crezut-o. Asa ca el a crezut ca eu m-am despartit de el si eu am crezut ca el s-a despartit de mine. Cand a inceput scoala nu am mai vorbit. Eu tot il placeam . Acum sentimentul acesta ese si mai puternic si il plac foarte mult. Acum, in martie, am aflat de chestia ce a facut-o colega mea (ca m-a despartit de prietenul meu) si as vrea sa ma impac cu el. Am incercat sa vorbesc cu el despre chestia ca eu nu m-am despartit de el pe chat pe facebook, dar el nu vrea sa asculte nimic ce ii spun. Nu stiu ce sa fac... chiar tin la el. Si de cate ori ascult un cantec tris ma gandesc la el, la toate lucrurile frumoase ce s-au intamplat. Va rog ajutati-ma !

Răspuns Câştigător
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Pai daca as fi fost in locul tau, cred ca as fi luat-o pe aia la bataielaughing)))).Pai eu as face in felul asta.Fa un id fals si adauga-l.Convinge-l sa-ti dea accept si apoi ii spui tot adevarul. Poate daca te dai drept altcinve te va asculta.Sau daca nu iti place varianta asta pune o prietena f buna de a ta sa vorbeasca cu el si sa-i zica.winking