| Biia_8541 a întrebat:

Au trecut deja 2 luni de cand nu am mai vorbit cu fostul meu prieten.Eu am ales sa ne despartim pentru ca asa simteam si am aflat de la un prieten de-al lui ca el voia sa se desparta de mine si sa fie cu cea mai buna prietena a mea.Si mi-am dat seama ca doar isi batea joc de mine.Eu il iubeam foarte mult. Dupa ce am aflat dupa 1 saptamana m-am despartit de el.Eu credeam ca asa e mai bine dar nu a fostsad. Timp de o luna m-am gandit numai la el. Pana acum pe el l`am iubit cel mai multsad
Dupa o luna am inceput sa-l uit.Am fost cu un baiat pe nume Alex pe care il placeam. Apoi dupa 2 saptamani m`am despartit de el si i-am povestit tot si a inteles.Si acu e cu cea mai buna prietena.
Faza e ca acum il vreau inapoi pe fostul meu prietensadNu stiu de cecrying
Tot zic as face orice sa ma impac inapoi cu Robert. Dar nu mai am cum.
Ce inseamna asta? Nici eu nu mai inteleg nimicsad.

Va rog ajutati-masad...

Lokul 1:1 vot
Lokul 2:2 voturi
lokul3:funda +vot.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Baiatul ala si-a batut joc de tine! De ce nu iti intra asta odata in cap? Daca ai analiza situatia, ti-ai da seama ca nu te merita. Dupa ce ti-a facut tu inca ai face orice pentru el? Nu trebuie sa fie asa! Trebuie sa te gandesti ca meriti mai mult de atat, ca meriti pe cineva care sa te iubeasca, nu sa-si bata joc de tine si dupa sa fie cu cea mai buna prietena a ta. Nu te mai gandi la el, pentru ca-ti face rau!

1 răspuns:
| T4ny4 a răspuns:

Te-ai putea impaca cu el stiind ca a fost cu o prietena de-a ta? Stiind ca s-au sarutat,s-au tinut de mana? Stiind ca poate inca se gandeste la ea? Pe tine te-a avut si nu te-a mai vrut,de ce te-at vrea acum inapoi? Incearca sa-l uiti! Facand ce-ti place tie cel mai mult pe lumea asta.S-asculti muzica, sa-ti iei filme de pe net, ocupa-te de tine! Vei uita de el!