| Nodtveidt a întrebat:

As vrea si eu un sfat, Iubesc o fata care a fost cu un prieten azi s-au despartit.Cat a fost el plecat intr-o excursie mereu ma intalneam cu ea, ne-am sarutat, mi-a zis ca ma iubeste/simpatizeaza.As vrea sa stiu ce sa fac in continuare. Mi-as dori foarte mult ca ea sa fie iubita mea o iubesc din tot sufletul.Am intrebat-o mai demult daca se va desparti vreodata de el imi v-a acorda o sansa si mi-a zis ca se v-a intoarce la fostul ei prieten. Va rog ajutati-ma nu pot sa o uit, o iubesc din tot sufletul nu am mai iubit pe nimeni asa cum o iubesc pe ea, spuneti-mi cum sa o cuceresc, va rog.Multumesc!^_^

Răspuns Câştigător
| D0zzz a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa fi tu insuti, pentru ca ea te va placea pentru ceea ce esti tu si cum arati tu in sinea ta, nu incerca sa te schimbi, pentru ca poti inrautati situatia. Poate ca atunci a zis asa ca sa te puna la incercare, daca zici ca s-a sarutat cu tine. inseamna ceva, ai incredere in tine. Arata-i ca esti de treaba, si ca esti mult mai bun si mai intelegator decat prietenul tau. Mult noroc!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Uiteo nu are rost te foloseste cand nu e pr taw.

| ignore a răspuns:

Si nu cred ca vrei sa astepti cine stie cat timp dupa ea ba cu pr ei poate apare si altu

| Zedebe a răspuns:

Te inteleg dar daca ea a spus ca vrea sa se intoarca la fostul inseamna ca te place dar nu esti u indeajuns de bun decat fostul.sau stie ca iti place de ea si te amgeste.sincer ai grija nu te te bucura prea mult daca iti spune ca vrea sa fie cu tine.stiu ce spun si sper sa ti cont de ce am spus.

| Nodtveidt explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri!^_^