| patricia_8129 a întrebat:

Buna ...imi iubesc foarte mult fostul prieten ...si el acum este plecat in anglia trebuie sa se intoarca. Si verisoara lui a vorbit cu el din anglia si mi-a zis ca a intrebat de mine. el cand era in tara ma cam ignora nu imi dadea atentie ne intalneam numai cand vroia el. Si cand a vorbit cu varasa la telefon i-a zis ca s-a schimbat ca el ma iubeste si stie ca si eu il iubesc ca nu o sa isi mai bata joc de mine.Nu stiu ce sa mai cred dati-mi un sfat va rog dau fundita pentru cel mai de folos raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| jimime a răspuns:

Tu stii cel mai bine cum era inainte, si cred ca o sa-ti dai seama din prima clipa cand o sa'l revezi daca s-a schimbat sau nu.Iar daca s-a schimbat si il iubesti, mai da'i o sansa. Suntem oameni cu totii, si iubirea adevarata nu e atunci cand gasesti persoana perfecta, ci cand vezi perfect o persoana imperfecta. Eu unul te apreciez pentru ceea ce simti si ca nu ai lasat distanta sa-ti naruie sentimentele.

2 răspunsuri:
| alaandra a răspuns:

Eu zic sa nu te increzi in vorbe. cel mai bine asteapta sa iti demonstreze ca s-a schimbat. nu te mai arunca asa cu capul inainte.

| nuj a răspuns:

Eu zic sa incerci si daca totusi nu s-a schimbat ii dai papuci...tongue