| 0101001101010011 a întrebat:

Salutare TPU, azi mi-a amortit de 2 ori testiculul stang, este in regula?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca a amotit doar unul singur si acesta este cel stang nu poate reprezenta un pericol, mai ales daca s-a manifestat doar sub forma unor "furnicaturi"? big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ti-ai dat seama?

| doctorandus a răspuns:

Ce intelegi prin "testicol amortit"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa spui ca nu ti-l mai simteai? Daca da, nu este in regula.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man vezi ca e posibil sa fie torsiune si poate sa iasa mai naspa gen unui coleg ia picat NU GLUMESC du-te la medic man daca chiar mai patesti chestia asta. e foarte grav... si fa exercitii de cardio ca sa stimulezi circulatia sangeului