| KaPy2 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu un cont pe kinky.nl
Am facut cont,am adaugat anunt cu poze si astept aprobarea de catre moderatori si imi cere o verificare cu poza cu buletin poza cu un produs din acea tara si o poza cu un bon din acea zi cand am creat contul si le-am trimis asta si tot imi cer verificare,care stiti sa ma ajutati si pe mine, va multumesc anticipat si ofer si funda!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și cum te-am putea ajuta cu produsul și bonul de casă din Olanda?!? Că eu am doar din Ferentari sau Rahova, Berceni în cel mai rău caz...

| KaPy2 explică (pentru mihai69):

Am prins ideea ce cer cei de la site, multumesc oricum

| Soare_Diana_1986 a răspuns:

Ok prietene decat sa iti faci un cont pe un site si sa te complici mai bine te duci la un bordel, pe centura sau si mai bine iti faci o iubita
SUCCES

| KaPy2 explică (pentru Soare_Diana_1986):

Nu asta era ideea...