| JusTPauL a întrebat:

Mi-am făcut cont pe unibet dar înainte sa depun bani, îmi zice sa verific contul. Are doua locuri în care poți încarcă poze.
Am trimis poza cu buletin, dar nu cred ca e ok.
Îmi poate spune cineva care a mai făcut cont la ei și care au fost pașii?

1 răspuns:
| LaurFLOREA a răspuns:

Trebuie sa faci o poza la buletin si sa se vada colturile. Poza nu trebuie sa scanata! Atat! Si daca vei face depunerea cu cardul, trebuie sa mai faci o poza la card unde sa se vada primele 6 cifre si ultimele 4 cifre, iar cele din mijloc sa fie acoperite.