| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Ce părere aveți despre o relație dintre doua persoane care stau in Spania,respectiv România? Un eșec total, corect?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da,de ce va complicati in relati complicate,dezamagiri,iluzi,amagiri, vise, sperante, suferinta, pierdere de timp

| mudokins78 a răspuns:

Care stau?,. Adică alternativ? Stă amândoi, când în Spania când în România? Sau, unul stă în Spania şi celălalt în România?
Dacă unu stă în Spania şi celălalt stă în România, şi stau prea mult în felul ăsta, relaţia nu va merge!

| mihaicelsfant a răspuns:

Soramea o stat cu unu di Italia ea Romania. Dupa 4 ani, a mers la el. Acuma Au 2 copii si o casa mare pe drum

| badearazvan a răspuns:

Am o prietena care e intr-o relatie cu un baiat care el locuieste in Spania si ea in Romania cam de 4 ani, se vad in vacante, vara vine el in vacantele de iarna, primavara (e la facultate) se duce ea la el

| nutrbnume a răspuns:

Eh