| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU imi place de o fata de la mine din clasa dar ea este mai 'cuminte' eu sunt mai rocker mai rebel si nu stiu ce sa fac sa ii spun ceea ce simt sau nu? cel mai bun sfat funda.

Răspuns Câştigător
| DANyi a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa ii spui ceea ce simti si te oblig sa ii spui pana nu e prea tarziu. Imi pare rau pentru obligatie, dar am trecut prin asta (ma rog, cu o fata din alta clasa) si din timiditate, a ramas totul sub semnul "prea tarziu". Gandeste mai putin si urmeaza-ti inima. Sper ca imi vei asculta sfatul si nu vei esua. Stiu foarte bine ce inseamna sa esuezi. Nu e mare lucru, trebuie doar sa fii mai delicat, iar la momentul potrivit, sa ii spui ce simti. Doar sa nu amani acel moment potrivit.

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Boona!
eu sunt considerata o fata,, cuminte" dar de fapt nu sunt pentru ca pana la urma nimeni nu ma kunoaste
faza e ca tu ar trebui sa ii spui ce simti indiferent de raspunsul pe care ti-l va da
daca nu risti nu castigi:-p

| DANyi a răspuns:

Daca vrei, iti dau ID-ul meu si discutam mai multe.

| soranaaa a răspuns:

AnGeL are dreptate.si in plus e combinatia perfecta:X:X.o data ce ea e cuminte, inseamna ca e si timida, fa tu pasul si incurajeaz-o.Si sa vezi atunci tigroaica ce iese din ealaughing.Nu, serios, incearca merita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) Daca erai mai rocker sau mai rebel deja ii spuneai de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza, iti faci tupeu te duci la ea ii spui ca vrei sa vorbesti ceva cu ea in privat, o iei deoparte sa nu fie nimeni pe langa voi si ii spui cam cum sta treaba pentru tine, ii zici ca o placi mult pentru ca si bagi motivele... gasesti tu ceva mai interesant la care sa prinda momealawinking! Good luck!