| rîmbu a întrebat:

Îmi place un băiat de la mine din clasă. Nu ştiu cum, dar aş vrea să-i spun ce simt, mai ales că şi el mă place. C um ar trebui sa io spun? Sau de loc sa nu ii spun? Dati-mi va rog un sfat :*

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Lasă-l pe el să o facă, până la urmă, el e masculul feroce, dăăăh.

| R0R0 a răspuns:

Tu doar da-i semnale ca simti ceea ce simte si el si spera ca va avea curaj sa-ti zica ca te place.

| Voidwithin a răspuns:

Ori ii dai cu subintelesul ori ii spui dar nu la modul imperativ, ci mai degraba bati un apropo...

| Robert1999999 a răspuns:

Spune-i-o direct!

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Incearca sa te apropi de el si poate nu trebuie sa ii spui direct.Da i de inteles subtil