| Balan_Gabriel_1990 a întrebat:

Salutare TPU, in urma cu cateva zile mi s-a rupt pielea aceea care acoperea capul penisului...Acum in jurul capului in partea de jos am un inel de piele care este umflat in permanenta.Acesta se umfla si mai tare in ercetie.ce pot sa fac da scap de el?

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Il tai cu drujba

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Lasa ba pielea in pace nu mai rupe vrei sa te automutilezi>?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu vrei sa intelegi ca s-ar putea sa fie un fel de parafimoza, sau asa ceva reiese din descrierea ta. Parafimoza netratata poate deveni o afectiune destul de periculoasa. Ti-am mai lasat acest raspuns si il repet. Ar trebui sa mergi sa discuti/sa fii consultat ori de medicul de familie ori de catre un medic urolog. Fara o consultatie chiar si vizuala nu se poate trage o concluzie sau formula un raspuns. Sanatate!