| Qrjecix a întrebat:

Mi s-a rupt pielea de la capul penisului de jos doar pe jumate jumatatea cea lanta este lipita de capul penisului la jumatate.
Acum sa inrosit partea care este fara piele si imi produce dureri când il ating

Răspuns Câştigător
| Florin0012 a răspuns:

Nu sună bine de loc, dar ce ai făcut de s-a întâmplat asta? Ți-aș sugera să nu mai stai așa și să vizitezi un urolog. Nu mai sta ca așa stai degeaba acasă. Du-te și vezi care e problema e și pentru binele tău și, și ca să te liniștești. O seara faina!

1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Dermatologie, urgent! Sa cauti un medic bun si competent