| hurts a întrebat:

Presupunem ca sunteti la un pas de a face cunostinta cu baiatul pe care il placi de ceva timp(ai foarte mul comun cu el: muzica, filme, etc.)Ce veti face fetelor? Cum va ve-ti comporta, ce ati vorbi, cum v-ati imbraca, machia?
Dar si voi baetilor cum ati vrea ca sa arate si sa se comporte o fata in asa o situatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important e sa fii naturala! Nu incerca sa te dai drept altcineva.Fii doar tu, asa cum esti, cu rele si bune.
Machiaza-te natural si imbraca-te normal, comod, sa te simti bine in pielea ta happy

| hurts explică (pentru anonim_4396):

Hmm..merci mul, te pup!

5 răspunsuri:
| LovellyAngel a răspuns:

Știi ce aveți în comun înainte de a va cunoaște măcar?

| Aimèeeee a răspuns:

As fi naturala, asta apreciaza baietii la o fata.

| Yhugato a răspuns:

Tare!