| manespoitoru a întrebat:

Sa va spun povestea mea. Sunt baiat si sunt elev in clasa a IX-a la liceu si am 15 ani. Sunt cu prietena mea de 4 luni si ne intelegem super bine. Ieri eram cu ea prin oras si ne plimbam. Dupa am condus-o spre casa. Dupa ce am ajuns in fata blocului am luat-o in brate si am sarutat-o pret de cateva secunde. Dupa am salutat-o si am vrut sa plec. Insa ea m-a apucat de mana si m-a intrebat unde merg. I-am zis ca merg acasa. Dar ea imi zice "sa stii ca sunt singura acasa" si imi face cu ochiul. A zis ca daca o refuz se va supara rau pe mine si se va desparti de mine. Am stat cateva secunde pe ganduri si apoi am plecat de langa ea. Voi ce credeti? Am procedat corect?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai procedat corect!

| corbulalbrosu a răspuns:

DA, ai procedat cat se poate de gresit. Ar fi trebuit in mod mormal sa-i onorezi invitatia. Daca la un moment dat, situatia ar fi scapat de sub control si ar fi "degenerat" pe parcursul intalnirii ai fi putut gasi un motiv sau o scuza plauzibila sa nu se intample nimic indecent/imoral sau "periculos". Parerea mea.

| mihai69 a răspuns:

Ghinionul / eroarea nu e că ai refuzat-o, ci faptul că se va duce vestea și cam toate fetele te vor considera „neinteresant".
Damn'!

| Emilian65 a răspuns:

Eu, cred ca ai procedat gresit ca ai refuzat-o. Trebuia sa mergi in casa cu ea si sa vezi pana unde vrea ea sa ajunga. Daca vedeai ca ea vrea ceva care tie nu iti placea, ii spune-ai cu nu esti pregatit pentru asa ceva si ca o vei anunta cand esti tu pregatit pentru ce vrea ea. In felul acesta ea intelegea si poate nu se supara atat de tare pe tine.

| Emmy125 a răspuns:

Foarte corect ai procedat! esti un baiat de nota 10! Daca ea nu intelege asta si se supara inseamna ca e o curvulita ceva si nu ai nevoie de asa o fata.

| AlexandruBotoaca a răspuns:

Bun, ea te considera sclav-ul ei sau voia sa faceti Sex ceva. In fine. Ai procedat corect.