| ScooterAttack2012 a întrebat:

Sunt nou pe Forum
Am o problema in legatura cu o relatie sad
Cu ceva timp in urma o prietena de a mea se indragostise foarte mult de mine,d-ar eu nici nu o bagam in seama o evitam
ea este o fata mai sensibila mereu plangea cand nu o bagam in seama si etc
a trecut cateva luni dupa care si-a gasit un iubit se iubesc, dar mie imi pare rau ca nu am vrut sa fiu cu ea si acuma o vreau inapoi vreau sa fiu cu ea crying(
Imi pare rau doar cand ma gandesc
Dau funda cine imi da cele mai bune sfaturi

6 răspunsuri:
| assasins a răspuns:

Multi isi dau seama ca iubesc persoana care a fost odata indragostita de el/ea doar dupa ce acea persoana este departe de el/ea sau dupa ce o pierde.

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns:

Este simplu. I-ai refuzat atentia, i-ai refuzat avansurile si sentimentele care ti le-a dat.

A gasit pe altcineva. Care raspunde dorintelor ei.

Nu ai ce sa faci. Mergi mai departe.

| Waffen18 a răspuns:

Totusi incearca sa-i spui ca ai gresit si ca ti-ai dat seama ca o iubesti, bafta

greece12
| greece12 a răspuns:

Sansele in viata se ivesc fara sa te anunte.
Acum, va trebui sa intelegi situatia si sa inveti sa pierzi.
Nu fii egoist si nu te gandi doar la tine, ai ranit-o o data pe fata refuzand-o, acum las-o in pace sa-si vada de viata ei.
Si tu, de a ta.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Atata timp cat ai ignorat-o inseamna ca instinctiv nu ai vrut sa fii cu ea din varii motive.
Acum cand nu iti mai acorda atentie te simti ranit in orgoliu.
180 de grade si sterge partea asta.
ok?