| Adryan657 a întrebat:

Salutare TPU
sunt putin cam nesigur pe mine si as vrea sa ma impac cu prietena mea.
acum vreo 2 saptamani ne'am despartit din cauza ca am banuit'o ca ma inseala si din cauza asta ne'am despartit.Au urmat niste certuri intre noi si acum cateva zile i'am privit ochii fara sa vreau cand eram in trecere pe langa ea(avea o privire blajina). sincer pe fata asta o iubesc mult si cu toate ca am cam suferit as vrea sa trec peste greu si sa fim din nou impreuna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Iti ceri scuze.

| Zozoleparfumath a răspuns:

Incearca sa o cautihappy si incearca sa iti ceri scuze in asa fel incat sa nu creada ca de acum inainte o vei lasa la fiecare ceartabig grin, iar daca o iubesti nu mai asculta de cei din jursad pierzi mult, iti spun din propria experienta:-