| dany54545454 a întrebat:

Salutare TPU, va rog frumas sa ma ajutati, ce trebuie sa fac ca sa imi gasesc o prietena (iubita) avand in vedere ca sunt urat.

Răspuns Câştigător
| MaiaGeorgy a răspuns:

In primul rand ce-i cu atitudinea asta? de ce sa te crezi urat? si ce daca esti? crede-ma ca stiu oameni care chiar daca sunt urati au iubiti/iubite si sunt foarte fericiti..si crede-ma cum zicea si ankadella sunt si fete care se uita la caracter..si incearca sa crezi in tine, si sa nu disperi, tot iti vei gasi la un moment dat o iubita asa cum vrei tu. Bafta big grin

6 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Buna,Dany! Vei gasi la un moment dat persoana cu care sa iti petreci cele mai frumoase clipe, doar asteapta si. gandeste-te ca nu toate fetele cauta aspectul fizic si situatia financiara, ci mai exista fete care cauta caracterul, vorbele bune si faptele. Have a nice day!

| Oana92 a răspuns:

1. Schimba-ti gandirea.
2. Impresioneaza prin altceva: inteligenta, umor, suflet de aur...

| Cristiann25 a răspuns:

In general sunt mai "rau", mai dau raspunsuri rautacioase dar de data asta o sa-ti raspund serios.
Toti oamenii sunt FRUMOSI in felul lor! In ziua de azi conteaza sa fii OM pentru ca multi nu prea mai sunt si fetele care sunt cu capul pe umeri o sa aprecieze aceasta chestie.
Crede-ma cunosc un barbat care chiar e urat dar a avut si are numai femei frumoase.Sa NU iti pierzi NICIODATA increderea in tine.O sa gasesti intr-o zi o fata care o sa te aprecieze pentru ceea ce esti! Succes!

| Public22 a răspuns:

Uita-te la pozele noastre, semanam. laughing

| Nicux1 a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))))))maaaaamaaaaaaaaaaa ce tampit e astaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Nicux1 a răspuns:

Daca vrei un raspun serios din partea mea inceteaza sa-ti mai plangi de mila.Nu conteaza Doar aspectul cand vine vorba de relationat cu o fata.Bineinteles,conteaza si aspectul fizic, dar daca ai o atitudine potrivita, devii chiar si mai frumos decat Catalin Botezatu (hai ca aici am glumitlaughing))

In fine, probleme nu ai cand esti urat.Probleme ai cand nu ai o mana, un picior, esti orb, surd, astea sunt probleme nu pisurile tale copilaresti