| 93CDX a întrebat:

Salutare happy Ajutati-ma ca rog sa gasesc o scuza pentru prietena mea cu beneficii, ca sa poata lipsi o noapte de acasa. Ea locieste cu iubitul ei deci... trebuie o scuza destul de plauzibila. Multumesc big grin

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Trebuie să meargă în delegație.

| sofisis a răspuns:

Wow....astea da moravuri usoare, nu gluma. laughing)
Daca lucreaza, poate inventa o calatorie in interes de serviciu.
Dar...foarte, foarte urat ce face tipa.

| GoldenZenith a răspuns:

Ce c*rva.

| SG1995 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mi-ai luat vorbele din gura.

| GoldenZenith a răspuns (pentru SG1995):

laughing

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru GoldenZenith):

Adevarat! laughing

| leapșa a răspuns:

Spune-i ca ti-ai pierdut veverita si ca doar ea te poate ajuta s-o smotocesti.
Lasand asta la o parte, pune-ti o prietena sa vorbeasca in numele tau cu ea si iubitul ei, sa pretinda ca e o prietena de-a ei.

| Havi a răspuns:

Nu poate zice ca doarme la o prietena de a ei?!