| Vasile163727hsh a întrebat:

Salutare TPU, vă rog mă puteți ajuta și pe mine cu două mesaje mai romantice dar nu prea siropoase pentru 2 colege care m-au rugat sa le scriu pentru 14 februarie

6 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Încearcă un menaj a trois. De obicei iese bine pentru că nu rămâneți în până de idei. În alta ordine de idei. Vezi că sunt milioane de mesaje pe internet, pe care să le copiezi. Daca nu simți nimic pentru acele colege poate ar trebui să te limitezi. Expirația de a scrie mesaje vine pe moment când simți ceva pentru acea/ acele persoane.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu vezi ca vor sa rada de tine?
valentine's day este ziua indragostitilor si alea doua ce cauta cu tine?
De cand indragostitii cuprind 2 fete si un baiat?
da-le flit si pune-le pe ele sa-ti faca doua poezii tie!

| Vasile163727hsh explică (pentru Violleta2022):

Pai ele mau rugat sa le fac niste scrisori pentru că nu aveau de la cine primi și în schimb mi-au luat cate un pachet de țigări

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vasile163727hsh):

Si au batut joc de tine si tu ca fraierul ai cazut in capcana, ce varsta au fetele dar tu? Numai fuma ca fumatul face cancer pulmonar

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vasile163727hsh):

Mai, tu esti prostut asa-I?
Ele te-au rugat sa vada cat esti de prost, ca sa rada de tine!
Tu ce faci, vii sa rogi pe altii sa iti scrie, asa-i?
Ei uite ca noi nu suntem prosti, asa ca nu muncim pentru tine si in nici un caz nu ti-as sugera sa faci acest lucru pentru doua pupeze care vor sa rada de prostia ta.

| cristianvalentin337 a răspuns:

''Buna. cu ocazia sfantului valentin as vrea sa iti transmit cu mare dragoste ca vreau sa ne bulim ca doi nebuni toata noaptea mor de tine arati asa de bine vreau sa te simt pana n buric... in fiecare noapte visez cum facem dragoste ca doi nebuni, vreau sa ejaculezi pe fata mea ''