| cipstr a întrebat:

Salutare tuturor?
Ajutati-ma cu ideii in cea ce inseamna PUDICITATE? Sunt casatorit de 14 ani si pot spune ca am osotie pudica, facem sex pe intuneric, nu accepta sa fie atinsa Jos. cum sa procedez? Sunt cam disperat in aceasta ipostaza.de discutat nu vrea? imi zice ca e pudica si atata tot? Avem 2 copii reusiti si pot spune ca monotonia deja sa instalat intre noi? nu accepta pozitii? spune tot timpul ca ea este de moda veche si nu accepta alte nebuneli. Rog a ma ajuta cu ideii?

8 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Cu tot respectul dar nu cred ca site-ul asta e cel mai potrivit pentru asemenea intrebari legate de casnicie deoarece aici gasesti doar copii de 12-18 ani si sper ca nu te astepti la raspunsuri serioase

| lexzor a răspuns:

straight face Chiar daca am 12 ani si nu ma pricep, nu incerca sa o schimbi, fiecare om se schimba daca vrea sau nu, nu este obligat sa faca ce vrea alte persoane. Si felicitari pentru cei 2 copii si multa sanatate.

| ℓσνє a răspuns:

Pai u vrei numai prostii si un gandesti, ea nu vreau prostii si e desteapta. Vezi? E simpluwinking

| trol a răspuns (pentru ℓσνє):

Esti idiot si analfabet.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Esti casatorit si nu stii ce inseamna? aide bre

| SSSOMG a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbiti cu un consultant de planning familial...sau cu un psiholog...parerea mea

| LoreMica a răspuns:

E putin aiurea cum dupa 14 ani de casatorie si 2 copii sa fie inca pudica happy nu ii vad rostul ...si cei 2 copii ti-am facut tot cu lumina stinsa laughing? OOO Doamne happy am doar 20 de ani dar ...nu cred chestia asta totusi happy sa fi pudic dupa 14 ani de casnicie e penibil

| idontknow_3398 a răspuns:

Adica nu se simte comfortabil cand este privita de cineva find dezbracata. Eu zic totusi sa incerci sa vorbesti cu sotia ta si sa o faci sa inteleaga ca devine prea banal si plictisitor instalandu-se monotonia. Spune-i ca nu esti multumit cu ce se intampla.