| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toti!
Va rog sa ma ajutati cu niste ideii, sfaturi sau propuneri...degraba vine iubitul meu la mine si sunt sigura ca o sa facem dragoste. si vreau sa aranjez in kamera sa fie frumos, romantik... ajutati-ma ce trebu sa fac si cum sa fac?

3 răspunsuri:
| Annyeè a răspuns:

Eu una ti-as recomanda sa porti ceva senzual, sexy, atragator intr-un cuvant big grin pentru ca pana la urma el nu o sa se uite cine stie ce la cum ii aranjata camera ci cum esti tu big grin!

| Inarf a răspuns:

Pai ai putea sa pui pe pat niste petale de trandafiri. sa iei niste betisoare parfumate niste lumanari din ala micute in forme de inimioare ca se gasesc, eu stiu o baie cu spumabatting eyelashes sunt la avon niste spumate foarte foarte bune. o cina facuta de tine si servita la lumina unei lumanari :d o lista cu melodii lente de dragoste; x am incercat si eu si a iesit superwinking sper ca te-am ajutat bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi nu cred ca ar mai conta cum arata camera daca te-ar gasi pe tine jumatate goalawinking