| gaga_1887 a întrebat:

Salutare tuturor am si eu o intrebare : cum pot aborda o fata de la facultate, eu sunt anul 2 la facultate si la toamna vreau sa abordez fete de la mine de la facultate, dar de la alte grupe si sunt in dubii. Credeti ca ar fi bine daca as aborda o fata de la facultate cu repica :Buna pari o tipa interesanta si vreau sa te cunosc?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Tuuu, anul doi? Dupa postare, as zice ca esti la grupa mare laughing

| summer12 a răspuns:

Ce penibil.

| summer12 a răspuns:

E penibil omule ca esti anul 2 la facultate si agati cu replici gen "Buna pari o tipa interesanta si vreau sa te cunosc?" Eu as incepe sa rad daca aud asa ceva. Si in plus, felul in care te exprimi, ca vrei sa agati ca si cum mergi la vanatoare. Asta mi s-a parut mie penibil.

| ecstasy a răspuns:

Salut!
Chiar crezi ca asta e cea mai buna replica din lume? Aiurea.
1-Treci peste temerile de a fi respins.
2-Vino cu ceva original.
3-Incearca sa pari interesat de persoana cu care comunici, daca o tii intr-o doaga, nu o sa ai parte de foarte multe "cuceriri".
4-Nu ii zice direct "frumoasa"/"interesanta"/"uimitoare"-deoarece vei fi catalogat drept unul dintre cei ce urmaresc fata(cei ce orbiteaza in jurul ei). Vino cu ceva de genul:"Esti asa de draguta, ca nu ma pot opri din a te privi"...Sau,nu stiu...Dar nu te intrece in complimente exagerate inca de la inceput.Acum depinde si de personalitatea fetei.

Ma rog, iti urez mult noroc in "misiunea" ta de Don CasaJuan.

| Andu_7395 a răspuns:

Sau asa, sau poti sa faci flyere cu id-ul tau de mess si sa le pui la secretariat langa cereri. e mai greu acum.de cand nu mai e mircea radu.off

| gaga_1887 explică:

De ce sa fii penibil,da detalii, penibila esti tu pana la urma, nu esti obilgata sa raspunzi pana la urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi si tu, unde pot sa gasesc o baie sau ceva de genu, si intrii in vb cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zice ca e penibil pentru ca nu i se intampla ei sa fie abordate>