| utilizator.tpu_9934 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o problema si va rog sa ma ajutati care puteti cu un sfat.Am cunoscut o fata in romania, era vecina de bloc ca mine dar nu o vazusem nicioadata, ne-am indragostit si din cauza familiei sale am plecat in italia sa traim linistiti, adevaru e ca nici nu ne cunosteam prea bine dar tineam prea mult la ea si nu vroiam sa o pierd sub nici-o forma. ajunsi in italia am stat 1 luna impreuna si ea a inceput sa ma minta, sa ma insele...am hotarat sa ne despartim, acum stau si sufar ca un neboon.nu stiu ce sa mai fac si cum sa fac.viata mea nu mai e cum era.simt ca traiesc degeaba...va rog ajutati-ma! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pysi a răspuns:

Tzeas propune sa-ti gasesti si tu pe altcineva si totul va fi ok! sa inceput repede dar repede sa si treminat dupa cum vezi si singur! acum chaer nu mai face sa syferi din acuza ei! ma gandesc ca te-a luoat si pe tine la italy, doar cun skop al ei!):

3 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Cum sa traiesti degeaba?
Sunt atatea lucruri frumoase pentru care merita sa traiesti.
Tu ai suferit in urma acelei relatii si e lesne de inteles, dar du-te mai departe. Nu da inapoi. Sunt atatea fete prin lumea sta mare. Undeva, cineva te aspeapta si pe tine si poate e mai aproape de tine decat crezi tu. Capul sus si mergi mai departe. Faptul ca nu o cunosteai prea bine si ati plecat impreuna in Italia a fost o greseala dar cine stie poate asa a fost scris.

| Ancutsa a răspuns:

Gaseste-ti o alta prietena, care cu adevarat va tine la tine! ai sa vezi ca pe cealalta o vei uita cu siguranta!
Bafta! >big grin

| utilizator.tpu_9934 explică:

Aveti dreptate dar nu cred ca as putea sa ma apropii de o alta fata asa repede, deja mi-am pierdut increderea in femei.