| NuConteaza_6164 a întrebat:

Aş vrea să mă ajutaţi cu un sfat, vă rog! Sunt cu un băiat de o lună şi nu am ieşit niciodată împreună iar la şcoală parca nici nu ne cunoşteamstraight face. Şi îmi zice mie că de ce nu îl bag în seamă şi că nu îl iubesc deşi eu ÎL IUBESC MULT dar nu vrea să înţeleagă! Şi i-am ca spus dacă nu are încredere in mine ne despărţim! Spune că dacă îl iubeam luptam mai mult pentru el, dar eu nu vroiam să mai vorbesc cu el pentru că sigur mă făcea să sufăr mai tare... Da, poate am greşit... Dar ce să fac ca să vrea să ne împăcăm?crying

Răspuns Câştigător
| kitty_4375 a răspuns:

Eu zic ca un baiat care nu are incredere in tine nu merita sa fie cu tine. parerea mea e ca nu trebuie sa-l ierti. asta e greseala care eu cred ca nu trebuie iertata la un baiat.

5 răspunsuri:
| VaDauLaMure a răspuns:

Pai e cam complicat dar eu inca trec prin asta dar eu sunt un baiat fata mie imi face acelasi lucru incearca sa o spui ca il placi si nu ai glumit cu el ca chiar il iubesti... el crede ca ai facut misto de el... incearca sa o faci mai repede spune-i daca nu o spui acum peste cat va timp va fi prea tarziu :X

| cocolinoung a răspuns:

Deci tu spui ca esti cu el dar voi nu sunteti impreuna... cum vine asta?

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Iarta-l.El iti spune ca tu nu il iubesti ca sa vada daca tii cu adevarat la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amindoi sinteti cite o masa inerta de incertitudini. Daca voi insiva nu aveti o certitudine in ce va priveste,cum poti spera ca relatia voastra va avea? Ia-l de mina si discuta sincer cu el;-Hai sa aflam intii ce vrea fiecare,pentru ca, cu parere de rau, inca nu stiti.

| alexukka a răspuns:

Renunta fato n-are sens. pentru ce am trecut si eu prin asta dac nu-ti da atentie inseamna cu nu tine cu adevarat la tine ...si atunci tu de ce sa suferi pentru el? deschide ochii si ai sa vezi tu ca vei gasi alt norocos care va sti sa te pretuiascalove struck :*