| 17Constantin a întrebat:

Salutare tuturor! Caruia din voi place psihologia relatiilor dintre baieti si fete. Argumentati...

Răspuns Câştigător
| PerfectInsanity a răspuns:

Mie. Imi place psihologia umana in general happy
Daca e sa ma apuc sa argumentez iti scriu 10 pagini. Pe scurt, daca pui un creier intr-un trup perfect sanatos dar mort, tot nu e vie persoana respectiva, este ceva, o kintesenta care face ca totul sa mearga iar aia se afla in creier

5 răspunsuri:
| 17Constantin explică (pentru PerfectInsanity):

Mie tot imi place foarte mult psihologia, dar mai ales cea a relatiilor. imi place mai mult partea relatiilor fiindca am ceva experiente care m-au facut safiu atra de aceasta parte a psihologiei, daca ma intelegi...

| PerfectInsanity a răspuns (pentru 17Constantin):

Da, inteleg happy asa-zisa *chimie* dintre oameni, cand pur si simplu iubesti pe cineva sau il urasti fara sa ul cunosti
I.ve been there, I know that feeling

| 17Constantin explică (pentru PerfectInsanity):

Nu numai asta, sunt mai multe. ca de exemplu pastrarea relatiilor, ce sa faci cind i-ai gresit partenerului si cum sa iesi din situatie etc...

| PerfectInsanity a răspuns (pentru 17Constantin):

Aia se cheama manipulare psihologica happy

| 17Constantin explică (pentru PerfectInsanity):

Nici chiar asa. manipulare e cu totul altceva...