| Katherineeeeeeee a întrebat:

O intrebare pentru baieti : va place fundul unei fete sa fie moale sau tare?
argumentati de ce... funda happy

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Raspunsul cred ca undeva intre... Un fund frumos dar si ferm.asta se poate realiza cu ajutorul exercitiilor fizice. Sa nu crezi ca un fund ferm e ceva neatragator. Un fund de pe care curge celulita e cel mai oribl lucru din lume. Oricum muschiul feselor e moale cand nu e incordat asa ca nu ai de ce sa te ingrijorezi. PS. Mesaj pentru restul baiatilor Fundul unei fete nu e maner asa ca va rog nu le mai prindeti de fund cu fiecare ocazie pentru ca si eu sunt baiat si ma simt injosit cand va vad.

| CityOfSatan a răspuns (pentru 13):

Adevarata ultima afirmatie!

1 răspuns: