| Cipri2531 a întrebat:

Salutare tuturor. In data de 18.02. 2024 am facut sex protejat cu prietena mea,
doar ca in timpul handjob-ului mi-au curs 3 picaturi de lichid preejaculator pe care ea le-a sters cu un servetel umed. Dupa asta ea si-a introdus degetele in vagin si am inceput actul cu prezervativ.
Azi se fac 4 zile de atunci si in dimineata aceasta de la ora 3 si pana la ora 8 dimineata a vomitat de 7-8 ori.
Sunt inspaimantat, poate sa fie insarcinata?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu are cum sa vomite de la faptul ca si-a introdus degetele in vagin mai ales daca le-a sters, stai linistit nu e insarcinata.

| dullcat a răspuns:

Daca ea nu era in perioada fertila, cel mai probabil raspunsul e nu.Nu vomita nimeni asa din cauza instalarii sarcinii.A mers la spital? Ce a mancat sau ce a facut mai exact in aceste zile? Exista multe alte posibilitati, nu e sarcina motivul suprem.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa fie însărcinată.

| siriusblack98 a răspuns:

Insarcinata cel mai probabil nu dar bolnava poate sa fie daca in 5 ore a vomitat de aproape 10 ori.

| AndreeaMaria27 a răspuns:

Sau e însărcinată cu altul, nasol moment laughing)

| Cipri2531 explică:

UPDATE: pe 17 ianuarie a luat Escapelle, dupa care pe 28 i-a venit ciclul care a tinut doar 2/5 zile. Luna aceasta ar fi trebuit sa ii vina pe 25 feb dupa aplicatie si inca asteptam. Ne-am protejat mereu, sa intarzie din cauza Escapelle?