| Marius2222v11 a întrebat:

Salutare TPU, este posibil ca iubita mea să rămână însărcinată daca mi-a făcut handjob, a avut puțină spermă pe degete, s-a șters cu un șervețel umed si după si a aranjat chiloții?
Este vreo posibilitate sa fi ajuns sperma in vagin?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sperma in contact cu aerul devinbe inactivaa sau moare asa ca si daca a bagat ea un deget in vagin cu sperma nu are efect nu va ramane insarcinata.

| dullcat a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Moare doar cand se usuca, nu in contact cu aerul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru dullcat):

Am inteles mersi mult

| Violleta2022 a răspuns:

Nu va mai jucati cu cucul sculat la anisorii astia, ca riscati ca fata sa ramana gravida, fara ca macar sa stiti cum se fac inca copii!
Tu habar nu ai cum poate o fata/femeie sa ramana gravida, odata ce interbi daca poate sa ramana cu degetele.
Nici in filmele SF nu pot ramane femeile gravide cu degetele, pentru ca degetele nu sunt un organ sexual care produc sperma!

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Violleta2022):

Primul copil cu prima nevasta l-am facut la 19 ani dar dupa 1 an timp in care cred ca am avut peste 250 de contacte sexuale cu ejaculare in vagin. Cred ca am eliminat 2 kg de sperma. Incepuse sa imi fie greata de contacte sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu este.

| Sistemulxxl a răspuns:

Marius, de ce iti face laba fata aia?
Casatoreste-te cu ea, ejaculeaza in ea, fa copii, fa o casa, fii cineva. Parca esti un boschete la coltul strazii caruia-i face laba tanty de la,, flori''.
Dezgustator. Ce secaturi exista in ziua de azi!

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Nu, puteți sta liniștiți!

| VadimIvanov a răspuns:

Și câți ani ai?, ea câți ani are. Dacă ai fi avut 20 de ani trebuia să sti deja.