| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor si la multi ani pe 2011! o sa va explic pe scurt problema mea.de ceva timp ma dor ovarele mai mult dreptul si am niste secretii cu un miros neplacut.am fost la doctor (ginecolog)mi-am facut analize si mi-a spus ca nu am nimic si sa nu ma mai ingrijorez degeaba. dar nu inteleg atunci de ce ma doare in continuare? iar cand am relatii nu mai simt placere din contra ma simt naspa si ma ustura.raised eyebrows e foarte jenanta situatia in care ma aflu si nu stiu ce sa fac! voi ce ma sfatuiti? sa consult si alt doctor?

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Fa-ti un consult medical la o clinica privata ca multi medici pun un diagnostic eronat.De ex la o matusa i-a pus diagnostic ca are cancer, cand de fapt avea doar o punga de apa la stomac.In primul rand trebuie sa te increzi in semnalele de alarma trase de corpul tau.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, consulta alt doctor si solicita analize din secretia de col uterin pentru bacterii si ciuperci.

| Crisu a răspuns:

Da.la o clinica privata.Cred ca te'ai iritat sau ai racit.Nu cred ca e ceva atat de grav, dar mai bine du'te la o clinica privata, acolo nu o sa-ti dea tot raspunsuri de gen.

| gigiro a răspuns:

Sunt multe boli care dau aceste simptome, printre care vaginita. Un control riguros, cu analize.

| Dramaa a răspuns:

Poi daca spui ca te doare si acel doctor spune ca nu ai nimic inseamna ca e idiot. Mergi la altul

| Ioanaa1796 a răspuns:

Buna`...nu`ti fa grijii`...am si eu aceleasi probleme ca tine. M`a dus la o clinica privata` si mi s`a spus ca e o simpla raceala pentru ca am stat cu spatele gol sau dezbracata. mi-a spus ca asa o sa ma doara pana vine caldura, adica vara, Nu te ingrijora, Funda?

| FLAViЯ a răspuns:

Totusi cerd ca ai anexita si au gresit ceva. a mine a fost la fel si sunt niste simptome foarte klare. Mergi la un alt medic si chiar fa diferenta.