| anonim_4396 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare mai jenanta.
De ca ma ustura canalul cand e.j.a.c.u.l.e.z, chestia e de cand ma stiu dar nu prea i-am dat importanta, dar de la o vreme am inceput sa ma ingrijorez

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Hmm, imi pare rau sa aflu asta, ce pot face este doar sa iti impartasesc din propria exprienta.
Deci si pe mine ma ustura uneori dar cand ma ustura ma ustura si cand fac pipi, asta cand racesc sau fac o infectie urinara, am fost la doctor mi-a dat niste pastilute galbene uriclar parca si a trecut repede.
Insanatosire grabnica.

11 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Piatra pe canale. Ce apa consumi?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Frank51):

Consum apa de cumparat, in caz de urgenta beau si de la fantana

| Ineys a răspuns:

Fa-o si tu mai rar si corect. Vezi pe internet cum se face.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Renunta la cock stuffing!

| IIIshaneIII a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Frate zi in romana nici google nu traduce ce ai scris acolo,, cocoș umplutură,,

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Da, dar e vorba de "cocosul" cu care ziceai ca ai probleme
cu ce poti sa il umplii? foloseste-ti imaginatia

| DanyDav a răspuns:

Doar cand ejaculezi, sau si cand faci pipi?
Probabil ceva te irita, sau ai o infectie urinara, de ce nu mergi la un consult medical?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru DanyDav):

Doar cand e. jaculez
Oare daca imi permiteam financiar mai pierdeam timpul pe aici?
Ca idee am problema si cu un ochi ca nu vad bine deloc cu el si tot nu am fost la medic.

| DanyDav a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Zici ca te ustura uretra cand ejaculezi, dar mai exact in ce zona simti discomfortul, la baza penisului aproape de prostata? sau mai spre tip?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru DanyDav):

Vine de la baza ca o arsura la baza si ajunge la varf ca o usturime
acum nu stiu de la ce o fi dar o sa incer cu pastilele poate ma vor ajuta

| DanyDav a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Sper sa nu fie de la prostata, aud tot mai des in ultima perioada baieti care au probleme cu prostata.

| DanyDav a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Hmm, imi pare rau sa aflu asta, ce pot face este doar sa iti impartasesc din propria exprienta.
Deci si pe mine ma ustura uneori dar cand ma ustura ma ustura si cand fac pipi, asta cand racesc sau fac o infectie urinara, am fost la doctor mi-a dat niste pastilute galbene uriclar parca si a trecut repede.
Insanatosire grabnica.