| NellaMarcu a întrebat:

Salutari! am o intrebare care necesita raspuns urgent! Ma intilnesk cu un baiat. El doreste sa iesim in oras. Insa eu niciodata nu am iesit in oras cu baieti si nu stiu cum sa ma comport! dati-mi va rog sfaturi cum sa ma comport cu el, despre ce sa vorbim etc. Dau Fundaa...Mrs aticipat.

6 răspunsuri:
| anonima3389 a răspuns:

Vezi ce subiecte gaseste el si dezvolta-le, fii u insuti, nu te aranja excesiv astfel incat sa nu creada ca ai petrecut ore in sir in fata oglinzii pentru el, cu cat esti mai naturala (si in vorbire si fizic) cu atat este mai bine.

| Leptosome a răspuns:

Prima regula e sa FI TU! Trebuie sa se obisnuiasca si sa te accepte asa cu esti.Desigur,nu chiar ca o nebuna(in caz ca esti-totusi incerci sa faci o impresie buna)dar sa ai curaj si sa fi sigura de vorbele tale.Mult succes si sper sa te simti minunat!

| tooteu a răspuns:

Pai trebuie sa te comporti ca orice om, sa zambesti e' cel mai important nu sa fii timida, il mai intrebi si u cum se simte cand sunteti impreuna, poate intervine si un pupicwinking asa si el o sa inceapa sa faca glume etc. ca sa te faca sa te simti bine. FUNDA happy?

| andre8596 a răspuns:

Trebuie sa fii tu!

| andreyutzyltau a răspuns:

Nu este nimic iesit din comun sa te intalnesti cu un baiat! Trebuie sa te comporti normal, firesc, sa fii tu-asta este cel mai important! Pentru ca esti la inceput si ai emotii, cum este si normal, parerea mea e ca ar trebui sa-l lasi pe el sa conduca discutia si sa vorbiti despre subiecte propuse de el. Eu cred ca e foarte important sa te comporti frumos, civilizat, afectuos si sa nu fii salbatica, recalcitranta etc. Iti doresc mult succes si astept sa ne povestesti cum a fost! Funda?:*

| google334 a răspuns:

Totul vine de la sinewinking