| 69AnonimuS69 a întrebat:

Sa presupunem ca ies din friend zone si o fata accepta sa iesim in oras. Unde o duc, cum ma comport si despre ce vorbim?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa presupunem ca te duci tu la intalnirea respectiva, nu noi.

http://www.consultanta-psihologica.com/esti-ceea-ce-spui/

| AdyAdeluş a răspuns:

Pai o duci si tu unde ti se pare tie cel mai frumos: parc, la un suc(o cafenea) nu stiu.Conteaza felul fetei.
Nu e nevoie de comportament special, fii tu. Daca a acceptat sa iesiti impreuna inseamna ca ii place de tine asa cum esti.Nu trebuie sa schimbi nimic sau va observa asta si crede-ma nu prea ti-ar conveni nici tie sa vezi ca ai fost invitata de un golanas si la intalnire cu tine vine un Einstine. Fii politicos cu ea, in sensul nu o injura sau nu vorbi prea tare in public.
Despre ce vorbiti? La prima intalnire, despre ea. O intrebi despre ea de chestii care ii plac si de acolo deschideti si voi subiectul despre ceva. Te vei descurca. Bafta!

| neutrino a răspuns:

Uite, iti raspund tot printr-o intrebare si, inainte de a ma injura, te rog sa citesti bine intrebarea: de ce trebuie sa iesi cu cineva cu, care nu ai ce discuta?

| kandaraki a răspuns (pentru neutrino):

Nice, super zis.
asa intrebari mai dau unii, e chiar aiurea.
pai daca e prietena si discutati pina acum, cam ce ai discuta pe viitor? nu e tot aceeasi persoana?

| slenderica a răspuns:

Tu poti sa presupui pana dimineata ca nu o sa iesi de acolo.

http://www.piticigratis.com/2011/02/zona-prietenoasa/