| MaraMărr a întrebat:

Buna dragilor.Imi place de un baiat. Vorbim de ceva timp dar nu am iesit niciodata. Zilele trecute m`a invitat in oras dar l`am refuzat pentru ca nu puteam sa iesstraight face.El vrea in continuare sa iesim dar nu stiu ce sa fac, sa-l invit eu?

3 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai e simplu, data viitoare cand te invita in oras, iesi cu el si gatathinking

| mona a răspuns:

Da,ar fi frumos dupa atatea refuzuri sa-l inviti tu

| Karla201 a răspuns:

Nu il invita tu asteapta sa te invite tot el ca daca te place o va face si a 2 a oarahappy