| JusTLiVe a întrebat:

Salutari...
Am o prietena si vreau sa fac dragoste -SEX- dar nu stiu cum sa-i zic sau daca accepta cum oare sa reacotionez.faza este ca nu mi-a cam dat nici un semn ca vrea. oare s-o intreb?.
Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cristian_Belcescu_1986 a răspuns:

Niciodata o fata nu o sa zica ca vrea sa faca sex daca o intrebi...cel mai bine treci la fapte, si vezi cum reactioneaza.

2 răspunsuri:
| defibrilator a răspuns:

Cati ani aveti mai intai de toate?

| VirginiaSlims a răspuns:

Daca aveti o relatie deschisa, bazata pe comunicare, cred ca ai putea sa o intrebi. Poate ca ar trebui sa-i dai semne...sa-si dea seama unde vrei sa ajungi, iar daca nu e de acord o sa-ti spuna, sau cel putin o sa-ti dea de inteles.happy