| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!

Amicul meu a vazut o tipa buna pe Tinder si nu poate sa ii dea mesaj, trebuie sa plateasca neaparat sa ii dea mesaj?

Multumesc!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu dea bani pentru ca aia poate sa nu-i raspunda deloc chiar daca vede mesaju poate trece cu vederea

| alina2k18 a răspuns:

Exactlywinking

| Justme1997 a răspuns:

Ce chestie, vreau si eu plătită ca sa primesc mesaje laughing

| Paul754880338 a răspuns:

Amicul tau a vazut o poza nu o tipa. Si acum daca reformulezi, adica sa plateasca pentru a conversa cu o poza, cred ca suna mai limpede ca oricand ca este o mica escrocherie.

| 1231242 a răspuns (pentru Paul754880338):

Pentru aplicatie..nu cu ea.

| Paul754880338 a răspuns (pentru 1231242):

Aaaa! Atunci lucrurile stau diferit. Spune-i "prietenului" tau sa plateasca linistit si sa converseze cu aplicatia. Asta este si motivul ( prostia) pentru care inca este loc pe piata pentru astfel de site-uri.

| Vikaa a răspuns:

Da.