| keyti a întrebat:

Salutari! Este un baiat care imi place mult si el imi scrie in fiecare seara, dar discutia noastra este scurta.,, Ma intreaba ce fac? Eu ii raspund ca:Ascult muzica sau ca trimit mesaje, apoi il intreb eu pe el ce face si el imi raspunde ca de obicei ca:nimic. Ce ar trebuie sa fac ca discutia noastra sa fie mai lunga, adica mai interesanta, >amuzantaFunda

Răspuns Câştigător
| TonyC a răspuns:

Cauta sa il abordezi sau sa discuti cu el subiecte care nu sunt legate neaparat de o anumita discutie.Cauta subiecte care sa fie interesante pentru el si pentru tine si cel mai important... Discutia sa aiba mai multe puncte de vedere, ca sa nu va plictisiti!
Good Luck! Tschuss!

1 răspuns:
| CrinaC a răspuns:

Intreaba-l ce a mai facut,povesteste-i ce ai mai facut tu,spune-i orice.vorbiti despre filme,muzica, emisiuni, etc., gasiti-va puncte comune,. aveti multe posibilitati de discutie. sper ca te-am ajutat happy