| Alinushaaaa a întrebat:

Buna TPUhee hee am si eu o mica problema. puppy dog eyes Deci, sunt clasa a 9 a puppy dog eyes in clasa a 8 a, a venit un coleg nou in clasa noastra love struck mie nu imi placea deloc de el, si prin mai a iesit cu varul meu de 17 ani la o bere si fiecre a spus de cine ii place si el a zis ca ii place de mine. Apoi mi-a cerut numarul, i l-am dat. Si seara ma suna, am vorbit cu el si mi-a zis ca ii place de mine, imi tot dadea mesaje si ma stresa intr-una. Mie nu-mi placea deloc de el oh go on il ignoram, imi placea de altcineva. Si apoi mi-a zis ca nu renunta el asa usor la mine si chiar daca nu o sa fim in acelasi liceu o sa ma caute. El e mai prost asa sad si nu poate intra in liceu cu mine. Apoi dupa examene si repartizari, etc am aflat ca e in liceu cu mine, si ma rog nu mi-a pasat. Dar de atunci de cate ori sunt suparata ma gandesc la el sad in fiecare seara la el ma gandes, si a inceput sa imi placa mult de tot de el. Toata vara m-am gandit la el, azi cand am inceput liceul la careu nici nu m-a bagat in seama oh go on s-a uitat la mine si a plecat mai departe oh go on chiar imi place mult de el si acum vreau sa fiu cu el dar nu stiu ce sa fac, cum sa ii zic sad Va rog ajutati-ma voi sad de obicei am tupeu asa, dar acum nu stiu e altceva sad ce sa-i spun? chiar vreau sa fiu cu el. sad Cum sa fac sa fiu cu el? Eu nu prea as vrea nici sa intreb eu ca nu imi place, vreau sa am demnitatewinking nu-mi place sa arat ce simt, pentru ca atunci orice baiat si-o i-a in cap oh go on ei trebuie sa se roage de noiwinking dar ajutati-ma! sad ce sa fac? funda sad

Răspuns Câştigător
| AyLLin a răspuns:

Trimite-i un biletel comunica asa cu el ca sa ai sanse in acest fel vei putea trece peste momentul de timiditate.sau incearca sa-l faci pe el sa te doreasca.love struck

3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Da.te la el maaa laughing

| elisabethia a răspuns:

Trebuie sa il tregi mai intr-o parte si sa-l intrebi daca te mai place. apoi totul va veni de la sine.

| Diux96 a răspuns:

Intreba-l de ce nu te baga in seama.sau macar de ce nu te-a salutat. apoi intra in vorba cu el intreaba-l daca te mai place daca are prietena. daca e baiat istet isi va da seama ce urmarestiwinking