| kevin_2713 a întrebat:

Salutari. Iubesc o fata si nu stiu cam sa fac so mazolec nu stiu daca vrea daca ai fii in locul meu ce ai face va rog ajutati-ma. Multumesc. Dau funta+vot

Răspuns Câştigător
| AnnY98 a răspuns:

Pai daca ea te iubeste o sa vrea, fi sigur de asta si daca uh o iubesti cu adevarat o sa vezi ca mozolul o sa vina pe nestiute. Poate acum nu ai idee cum sa-l practicibig grin...dar o sa vezi cand incepi mozolul o sa fi un EXPERT...Bye

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să o mozolești mai bine ai mai crește!
Pa, pa.

| Zady a răspuns:

Iti trebuie tupeu,atitudine,respect de sine si sinceritate, nu va veni la tine sa te roage, discuta cu ea si nu vei avea ce pierde

| ShowTim3 a răspuns:

Manule tu esti din ploiesti sau brasov? ca imi pari cunoscut esti clasa a 7-a?
Hai ca am derivat de la subiect pai... Incearca sa stai cat mai mult pe langa ea, sa o scoti la un suc, la cinema, in parc, in mall, la o masa in oras ( mai intai sa fiti mai multi prieteni ca asta iti da incredere pentru mai incolo ). Dupa ce vezi ca incepe sa te placa, ia-ti inima in dinti laughing si un sprit inainte (glumesc ) si scoate-o in oras fara alti prieteni, atunci o sa isi dea seama ca nu o placi si daca si ea te place gata big grin. Perseverenta ( dar nu sta toata ziua pe capul ei,ca dupa se satura de tine )
PS: Totul este sa fi foarte relaxat cu ea, nu fi fatalau mai ca nu musca (bine hai ca mint musca laughing dar musca deunde vrei tu ), si sa nu te grabesti asta e important, nu o scoti in oras azi si maine o mozolesti (daca uiti guma de mestecat ai belit carcaletele) a da si sa fi sincer cu ea sa nu ii ranesti sentimentele sad si daca nu iti convine ceva la ea spune-i ca nu iti da cu bata in cap, dar spune-i in asa fel incat sa nu se supere. SUCCES Sper ca te-am ajutat, da-mi mesaj daca esti din orasele alea ca parca te cunosc

| nicaruaga a răspuns:

Eu zic sa dai funda celui care iti nimereste varsta.
incep eu: 12 anibig grin

| Maddieeee a răspuns:

Incearcaa sa ii faci complimente`, sa vorbesti cu ea.pur si simplu sa o cuceresti`!winking FUNDAA?happy

| anonim0us a răspuns:

Vezi daca ii place de tine. te apropii de ea, si daca nu se da in spate inseamna ca vrea sa o saruti.