| Tygerr_Andy_1997 a întrebat:

Salutari TPU.
Am nevoie de un sfat.
Imi place de o colega de clasa si ea are iubit de 1 an.
De fiecare data cand vorbesc cu ea imi zambeste, cand este suparata vorbeste numai cu mine, imi cere sfaturi...Nu stiu ce sa cred.
Pana acum nu am vrut sa ii spun ca imi place de ea deoarece nu am vrut sa par disperat.
Ce pot sa fac?
P.S.; Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Stai linistit, fata iti este o buna colega, poate un bun prieten, si atat. Nu-i strica inca linistea.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cand este suparata, baga-i strambe catre prietenul ei. Usor usor, o pui pe liber si o ataci.

| VisionsofaGod a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic asta dar esti in friendzone.

| Immortal69 a răspuns:

Incearca sa vorbesti altcumva cu ea si sa iesi din friendzone... Daca ii zici acum ca o placi nu ar fi momentul...

| bogdangabi32 a răspuns:

Fa-i clatite.