| VariantaVerde a întrebat:

Salutari. Vreau sa-mi caut un job part-time in Galati. ceva gen distribuire pliante si mai multe.Stie vreo cineva unde gasesc sa ma angajez?:d FUNDA

3 răspunsuri:
| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, TPU@reapdevelopment.com

| baiii a răspuns:

Draga mea cum vb mie nu`mi plac oamenii stupizi care vb fara rostwinking stai in banca te si vezi-ti de ea ai grija cum raspunziwinking nu mai da raspunsuri neinteligentewinking daca nu ai auzit de fb e treaba ta...si nu il invadam hai pa k deja m`ai plictisit

| VariantaVerde explică (pentru baiii):

U ai vreo 11-12 ani nu? si ai crierul cat nuca? zi-mi ca nu e adevarat...si invata si tu sa scrii romaneste.:"banca te" si astea cu hai pa k deja m`ai plictisit le foloseam in clasa a4a mai fetita...si daca vrei sa iesi in evidenta esti cu cv bun nu cu un nume zapacitwinking