| Aly_9916 a întrebat:

Saluttt auziti trec direct la subiect imi place de ea si in dim asta in timp c ascultam o melodie si m-am gandit la ea a inceput inima sa imi bata inimaaaa dar sa imi iasa din pieptstraight face? aceasta este iubirea? daca da cum as putea sa ii spun dar fara sa stiu c simte ea pentru mine ca noi suntem putin certatistraight face pls ajutor

Răspuns Câştigător
| BoTiK a răspuns:

Buna.Iubirea nu vine asa deodata, sentimentul pe care u l-ai avut este 'fluturasi in stomac'. Probabil ca in inima ta ea este o persoana foarte speciala pentru tine si de aceea ai simtit ca inima iti sare din piept. Abia dupa ce o cunosti si vorbesti cu ea iti dai seama daca in inima ta se dezvolta sentimentul de iubire.Pur si simplu stai de vorba cu ea, invit-o in oras sau undeva unde puteti sta doar voi 2 si atunci cand prinzi momentul spune-i ca o placi si daca nu vrea sa incercati sa fiti impreuna. fundabig grin?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darkglass a răspuns:

Pai daca o melodie ti-a transmis starea asta, transmite-i si tu tot prin intermediul unui cantec, e original!