| RrreeallTtiiMee a întrebat:

Ciao TPU, deci sa trec la subiect, imi place de un baiat, nu stiu cum sa fac sa i-o spun, da as putea sa i-o zic direct...nu imi e teama doar ca...in vacanta am fost in Italia si m-am intors de doua zile, si nu am cum sa i-o spun asa.Nici nu am vorbit prea mult pentru ca nu am avut timp, dar mie imi placea de el de mai mult timp inainte sa plec.Situatia e cam complicata, cum sa fac?

1 răspuns:
| BoGdY13 a răspuns:

Eu zic sa incerci sa vorbesti cu el si sa ii spui.Situatia nu e complicata Andrei inca te place eu zic sa ii spui si crede-ma va accepta.NorOc!