| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. El este "baiatul rau" care fumeaza (sau cel putin asa am inteles). Imi place foarte mult de el dar imi este frica de reactia lui daca ii spun: ca ma va ignora. Intr-o zi, in curtea scolii, eu eram pe banca cu inca 2 colege si pe cea alaturala restul de fete din clasa. Si era si el afara si a inceput sa se dea la o colega, a alergat-o prin scoala si la sfarsit a luat-o in brate fix in fata mea. Am murit de gelozie. Si nu stiu daca a facut asta intentionat sa vada daca sunt geloasa sau nu. Am o buna prietena care e cu el in clasa si m-am gandit ca ar putea sa-l intrebe daca simte ceva pentru mine. Dar prietena mea a fost cu el pentru putin timp si ma gandesc ca poate mai simte ceva pentru el. Ar trebui sa-l uit sau sa aflu daca si lui ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| pinkymouse09 a răspuns:

Of doamne laughing) 'baiatul rau' care 'fumeaza'. mda. eu zic ca ar trebui sa il intrebi TU ce crede thinking nu prietena ta. BUNA. daca ea a fost cu el, mai ia si tu cte ceva de la ea laughing si faza cu luatul in brate. nu se stie. daca nu a vorbit cu tine pana acum sau ceva in genul nu te placebatting eyelashes si ii placea de aia cre a luat.o in brate laughing)) dar daca ati mai vorbit. sau v.ati privit intr.un fel gen. smug. te place si a vrut sa te faca geloasa. FUNDA? devil

4 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Iti dau seama ce baiat rau e daca fumeaza? laughing

| TiffanyღBJ a răspuns:

Ar trebui sa vezi ce simte si el pentru tine.

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

No ma daca fumeaza baiatu e rau laughing atunci eu care fumez, beau, vandalizez, bat oameni ce is laughing dracu?

| alakyy a răspuns:

Tu chemal la o convorbire serioasa si spune-i tot ce simti. incearca norocu ca nu perzi nimic